Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Piękne, długie rzęsy w zasięgu Twoich rąk!

13 września 2020

Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć piękne i długie rzęsy. Niestety, tylko prawdziwe szczęściary mają takie naturalnie na swoich oczach. Posiadanie pięknych rzęs przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim oczy wyglądają na większe, przykuwają wzrok innych i po prostu – są niesamowicie kobiece! Oczywiście każda kobieta wygląda pięknie będąc naturalną. Jednak jeśli marzą Ci się gęste i długie rzęsy – możesz je mieć! Przedłużanie rzęs jest obecnie bardzo popularne i pozwala na uzyskanie najróżniejszych efektów na oczach.

Metody przedłużania rzęs

Obecnie istnieje kilkadziesiąt różnych metod przedłużania rzęs. Podstawowa opcja to wszelkie możliwości typu 1:1, 1:2, 1:3 itp. Co to oznacza? 1:1 to jedna rzęsa doczepiona do każdej jednej rzęsy naturalnej. 1:2 to dwie rzęsy doczepione do jednej rzęsy naturalnej. I tak dalej, i tak dalej… Jednak to nie jedyne metody przedłużania. Sztuczne rzęsy maja różne długości, skręt oraz grubość. Dzięki tym wszystkim cechom można stworzyć na oku różne efekty. Jednak nie u każdej osoby da się osiągnąć wymarzony efekt. Doświadczona kosmetyczka, która wykonuje przedłużanie rzęs, powinna odpowiednio dobrać rodzaj, grubość i skręt do danej osoby. Wszystko zależy od grubości rzęs, ich ilości oraz stanu.

Jak dbać o przedłużane rzęsy?

Gdy zdecydujemy się na przedłużanie rzęs, powinniśmy wiedzieć o kilku sprawach. Przede wszystkim trzeba o nie odpowiednio dbać. Powinno się je codziennie myć z użyciem mydła oraz wody. Można to łatwo zrobić z użyciem pałeczek do oczu lub po prostu naszymi dłońmi. Sztuczne rzęsy należy rozczesywać i delikatnie układać przy pomocy szczoteczki. Kosmetyczka z pewnością wręczy nam ją po wykonaniu zabiegu. Trzeba także uważać na wszelkie kosmetyki. Sztuczne rzęsy muszą być zawsze doprowadzane do całkowitej czystości. Dlatego cienie, eyelinery i inne kosmetyki należy stosować z rozwagę.

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Wiele kobiet zastanawia się, czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne. Warto zapoznać się z artykułem na stronie http://edaff.pl. Tam znajdziesz informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Jeśli chodzi o samo podejście do tego, żeby zrobić sobie przedłużanie rzęs, to trzeba wiedzieć jedno. Niektóre osoby mogą być uczulone na klej, z którym aplikuje się rzęsy. Dlatego przed pierwszym przedłużaniem należy wykonać próbę alergiczną. Wystarczy nałożyć kropelkę kleju w niewidocznym, wygodnym miejscu na ciele. Zwykle robi się to za uchem. Jeśli po 24h nie wystąpi reakcja alergiczna, możemy wykonać przedłużanie rzęs!

Redakcja MamWyzwanie

Jesteśmy grupą pasjonatów zdrowego stylu życia i urody. Sprawdź nasze porady dotyczące pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, tworzenia niesamowitych stylizacji modowych, informacji o diecie i rozwojowym stylu życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak przykleić rzęsy

Jak przykleić rzęsy?

20 czerwca 2024

Jak zrobić kreskę?

Jak zrobić kreskę?

19 czerwca 2024

Jak malować oczy?

Jak malować oczy?

19 czerwca 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?