Mam Wyzwanie

Dieta, Zdrowie, Uroda

Uroda

Piękne, długie rzęsy w zasięgu Twoich rąk!

Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć piękne i długie rzęsy. Niestety, tylko prawdziwe szczęściary mają takie naturalnie na swoich oczach. Posiadanie pięknych rzęs przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim oczy wyglądają na większe, przykuwają wzrok innych i po prostu – są niesamowicie kobiece! Oczywiście każda kobieta wygląda pięknie będąc naturalną. Jednak jeśli marzą Ci się gęste i długie rzęsy – możesz je mieć! Przedłużanie rzęs jest obecnie bardzo popularne i pozwala na uzyskanie najróżniejszych efektów na oczach.

Metody przedłużania rzęs

Obecnie istnieje kilkadziesiąt różnych metod przedłużania rzęs. Podstawowa opcja to wszelkie możliwości typu 1:1, 1:2, 1:3 itp. Co to oznacza? 1:1 to jedna rzęsa doczepiona do każdej jednej rzęsy naturalnej. 1:2 to dwie rzęsy doczepione do jednej rzęsy naturalnej. I tak dalej, i tak dalej… Jednak to nie jedyne metody przedłużania. Sztuczne rzęsy maja różne długości, skręt oraz grubość. Dzięki tym wszystkim cechom można stworzyć na oku różne efekty. Jednak nie u każdej osoby da się osiągnąć wymarzony efekt. Doświadczona kosmetyczka, która wykonuje przedłużanie rzęs, powinna odpowiednio dobrać rodzaj, grubość i skręt do danej osoby. Wszystko zależy od grubości rzęs, ich ilości oraz stanu.

Jak dbać o przedłużane rzęsy?

Gdy zdecydujemy się na przedłużanie rzęs, powinniśmy wiedzieć o kilku sprawach. Przede wszystkim trzeba o nie odpowiednio dbać. Powinno się je codziennie myć z użyciem mydła oraz wody. Można to łatwo zrobić z użyciem pałeczek do oczu lub po prostu naszymi dłońmi. Sztuczne rzęsy należy rozczesywać i delikatnie układać przy pomocy szczoteczki. Kosmetyczka z pewnością wręczy nam ją po wykonaniu zabiegu. Trzeba także uważać na wszelkie kosmetyki. Sztuczne rzęsy muszą być zawsze doprowadzane do całkowitej czystości. Dlatego cienie, eyelinery i inne kosmetyki należy stosować z rozwagę.

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Wiele kobiet zastanawia się, czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne. Warto zapoznać się z artykułem na stronie http://edaff.pl. Tam znajdziesz informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Jeśli chodzi o samo podejście do tego, żeby zrobić sobie przedłużanie rzęs, to trzeba wiedzieć jedno. Niektóre osoby mogą być uczulone na klej, z którym aplikuje się rzęsy. Dlatego przed pierwszym przedłużaniem należy wykonać próbę alergiczną. Wystarczy nałożyć kropelkę kleju w niewidocznym, wygodnym miejscu na ciele. Zwykle robi się to za uchem. Jeśli po 24h nie wystąpi reakcja alergiczna, możemy wykonać przedłużanie rzęs!